Мета: навчити
перетворювати інформацію: з текстової та числової форми в графічну у вигляді
схем, діаграм; пригадати способи подання інформації; розвивати уважність,
пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп’ютері; виховувати
самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратність у роботі; виховувати
інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники,
презентація, проектор.
Хід уроку
І. Організаційний етап
·
привітання;
·
перевірка присутніх;
·
перевірка готовності учнів до уроку.
ІІ. Розминка.
1. Смайлик потрапив у
країну, мешканці якої, відповідаючи на два запитання, один раз казали правду, а
другий — неправду. Тобто одна з двох відповідей була істинною, а інша — хибною.
-
Де
я перебуваю? — запитав Смайлик.
-
У
країні, де всі кажуть тільки правду, — відповіла зеленоока дівчинка.
-
Як
тебе звати? — поцікавився Смайлик у дівчинки, що весело дивилася на нього.
-
Мене
звуть Аніта, — відповіла дівчинка, усміхнувшись.
Яке
з двох висловлювань є істинним? (Друге висловлення)
2.
На
полонину вийшли п'ятеро туристів: Тарас, Галина, Сашко, Олена та Михайло. Сашко
йде попереду Михайла, Олена — попереду Тараса, але позаду Михайла, Галина —
попереду Сашка. В якому порядку йдуть туристи? ТОМСГ
Актуалізація опорних знань
1. Що містять
повідомлення?
Одне й теж саме повідомлення можна подати різними
способами (дізнатися час
відправлення потягу)
Завантажити конспект
Немає коментарів:
Дописати коментар