5 клас
Урок
№7
Тема: контрольна робота №1. «Інформаційні процеси.
Комп’ютер як засіб реалізації інформаційних процесів.»
Мета: перевірити рівень засвоєння знань
та сформованості вмінь та навичок учнів внаслідок опрацювання матеріалу з даної
теми.
Тип уроку: перевірки й
корекції знань, навичок й умінь
Обладнання та наочність: комп’ютери,
підручники.
Хід уроку
І. Організаційний етап
ІІ. Актуалізація опорних знань
·
Якими
органами чуття ми сприймаємо інформацію?
·
Назвіть
повідомлення, які ми сприймаємо органами нюху, зору, дотику.
·
Назвати
інформаційні процеси (пошук, опрацювання,
збереження, передача, захист)
·
Назвати
способи подання повідомлень на прикладі даних про
відправлення
потягу
·
Призначення
комбінацій клавіш
СtгІ +
С
|
СtrІ +
X
|
СtгІ +
V
|
СtrІ
+Z
|
·
Написати
повне ім’я файлу «завдання», створеного у програмі paint.
Розташований файл у папці оголошення,
що в папці травень на диску D
D:/травень/оголошення/ завдання.bmp
·
Перетягнути
папку на робочому столі при натиснутій клавіші ctrl, а потім Alt. Пояснити, що
відбулося.
ІІІ. Контрольна
робота
Завдання
1. Звукова інформація сприймається органами: а) нюху,
б) смаку, в) зору, г) слуху
2. Відправка
листа – це процес: а) пошуку, б) передавання, в) зберігання, г)
опрацювання
3. Приклади
звукового подання інформації: а) пісня
б) запах квітів в) вірш г) мовлення
4. Назвати
основні складові комп’ютера.
5. Призначення
комбінацій клавіш
А) СtгІ
+ V
|
Б) СtrІ
+Z
|
6. Написати
повне ім’я файлу «олімпіада», створеного у програмі word.
Розташований файл у папці інформатика, що в папці 5
клас на диску C
C:/інформатика/5 клас/ олімпіада.doc
7. Створити
на робочому столі папку школа, в ній
текстовий документ з назвою – «контрольна робота». Показати вчителю.
Перейменувати папку на «Виконав»
8. Опишіть
взаємозв’язок між поняттями інформація та повідомлення
V. Підбиття
підсумків
Обговорення
питань контрольної роботи
VІ. Домашнє
завдання
Повторити раніше вивчений матеріал
Ольга Оллександрівна! Так тримати! Чекаю на новини у БЛОЗІ
ВідповістиВидалитиОля! Гарний дизайн. Будемо спілкуватися!
ВідповістиВидалити